Știri 3 aprilie 2015
Biserica Ortodoxă va prăznui duminică Intrarea Domnului în Ierusalim sau Floriile. Cu acest prilej, IPS Teodosie, Arhiepiscopul Tomisului va oficia de la ora 9, Sfânta Liturghie la Catedrala „Sfinții Apostoli Petru și Pavel” din Constanța. Slujba va fi urmată de o rugăciune de mulțumire, deoarece duminică se împlinesc și 14…
